fbpx

10.06.2022

Lubisz odwiedzać Podhale? Chciałbyś wycisnąć z urlopu jak najwięcej? Lista atrakcji na Podhalu potrafi przyprawić o zawrót głowy. Ale przecież TY przyjechałeś na Podhale po to, by wycisnąć z niego jak najwięcej, prawda?

Najcenniejszym zasobem na Podhalu jest zdecydowanie przyroda. Przebywając na podtatrzańskich łąkach, wędrując przez hale, czy pokonując skaliste szczyty, czujesz się wolny i szczęśliwy. Jednak często czas i okoliczności nie pozwalają na spokojną kontemplację natury i widoków. Dlatego przejazd zaprzęgiem jest najlepszym rozwiązaniem. Radość z jazdy odczuwają nie tylko dzieciaki, ale i dorośli! Jadąc zaprzęgiem możesz sprawić, że wypad w góry będzie dla całej rodziny naprawdę niezapomniany!

Zobacz więcej o letnich przejazdach widokowych

A więc – jeśli jesteś akurat w okolicach Białki czy Bukowiny Tatrzańskiej, a skończyły Ci się pomysły na wartościowe formy wypoczynku, jesteś na właściwej stronie.

My zaplanowaliśmy przejazdy tak, by każdy pasażer wyniósł jak najlepsze wspomnienia z wyjątkowo spektakularnych widoków na niemal całą panoramę Tatr. A przejazd odbywa się w FASIĄGACH, czyli długich wozach z ławkami wzdłuż boków. Nasza trasa widokowa ciągnie się przez niemal 11 km! To aż 11 km świetnej zabawy! To cała godzina na uspokojenie skołatanych nerwów, doskonała okazja, by posiedzieć z rodziną i widzieć ich uśmiechnięte i pełne zachwytu twarze. Wybierz dogodną dla Ciebie datę. Możesz wybrać:

GODZINNY PRZEJAZD WOZEM +OGNISKO

w ramach którego każdy z uczestników będzie mógł zjeść pieczoną kiełbaskę. Wieczorna pora to najlepszy czas na odpoczynek! Powietrze aż wibruje od intensywnego zapachu kwiatów, lasów i wiatru. Każdy rodzic także wie, że właśnie wieczorem dzieci bawią się najlepiej! Swoista atmosfera, jaką odczuwają uczestnicy, wieczorne odgłosy podhalańskiej wsi, a przede wszystkim widok Tatr na długo zapada w pamięć. Przeżyj razem z nami ostatnie chwile dnia w górach!

GODZINNY PRZEJAZD WOZEM

bez ogniska.

Już teraz możesz rezerwować przejazd fasiągiem! Pozytywne emocje i świetne zdjęcia gwarantowane!

Rezerwuj teraz ONLINE

Nasza trasa przebiega przez najpiękniejszą trasę widokową na Podhalu! Zaczyna się ona na Rusińskim Wierchu (przy wyciągu narciarskim). Dalej wiedzie przez Bukowinę Tatrzańską. Następnie przejeżdżamy przez Gliczarów Górny, jedną z najwyżej położonych miejscowości w Polsce. Jedziemy ulicą Wierchy i przez Jurzyste. Następnie kierujemy się w dół, przez magiczną i dziką ul. Tadeusza Kościuszki, a kończymy na ul. Batorego w Białym Dunajcu. W czasie przejazdu wieczorną porą możesz być świadkiem spektakularnego zachodu słońca!

Profesjonalnie i z pasją, sprawdź...

 • Opinia z Google: Polecam kulig saniami z Góraleczką profesjonalna firma z tradycjami kulig z ogniskiem swojską kiełbasą grzaniec a na koniec powrót z pochodniami i miłą niespodzianką. Dziękujemy .

  20.01.2021 / Aleksandra Munik

 • Od małego przyjeżdżałam na Podhale z rodzicami, którzy zawsze zabierali mnie na zimowy kulig. Do dziś pamiętam tą atmosferę i radość ze wspólnie spędzonego czasu.

  10.02.2021 / Ania Duda

Zobacz więcej

Aktualności z okolicy

Dowiedz się więcej o naszej okolicy, o ciekawych wydarzeniach i propozycjach spędzania wolnego czasu. Bukowina Tatrzańska i Podhale mają wiele do zaoferowania. Przejdź dalej i poznaj lepiej nasz region.

Partnerzy VIP

 • Apartamenty nad Potokiem
 • Grand Tatry
 • I Love Gmina Bukowina
 • Willa Szarotka logo
 • Domki u Skowytów logo
 • Na Rerie
 • Holy Berg
 • Hotel NAT
 • Góralskie Klimaty

logo-heymedia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.