fbpx

Kuligi nie tylko zimą

Wydawało Ci się, że udział w kuligu możesz wziąć tylko zimą? Nic z tych rzeczy! Oferujemy udział w niepowtarzalnym wydarzeniu kuligowym także latem!

Zasmakuj piękna tatrzańskiej natury w słoneczne dni, wybierając się z nami w trasę letniego kuligu. Letni kulig to przejazd dorożkami i wozami po przepięknej trasie zlokalizowanej w Bukowinie Tatrzańskiej. Taka wyprawa stanowi świetną okazję, by obcować z górską naturą, podziwiać widoki na Tatrzańskie panoramy, zrobić piękne pamiątkowe zdjęcia i uatrakcyjnić swój pobyt na Podhalu.

sprawdź nasze opinie

Partnerzy...

Przejazd na święcenie pokarmów

Wielkanoc na Podhalu możesz spędzić naprawdę wyjątkowo! Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję, której nie znajdziesz nigdzie indziej, a chodzi o przejazd do miejscowego kościoła na święcenie pokarmów. Zamiast jechać samochodem – dotrzyj tam konnym zaprzęgiem!

Zabierzmy Ciebie i całą Twoją rodzinę do kościoła pięknie przystrojonym wozem. Taka przejażdżka, to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego można podziwiać Bukowinę Tatrzańską i poczuć się, jak nasi przodkowie w czasach, kiedy samochodów na Podhalu w ogóle nie było! Taki przejazd jest wspaniałą atrakcją dla dzieci i dorosłych, która sprawi, że będą to wyjątkowe święta i cudowne wspomnienia. Zadzwoń do nas i zarezerwuj przejazd dla Twoich bliskich.

Letnie przejazdy widokowe z ogniskiem

Bukowina Tatrzańska to urokliwa miejscowość, położona w jednym z najpiękniejszych regionów Polski. Wybierając się wspólnie z nami w trasę letniego kuligu, masz szanse zasmakować jej piękna, uroku i niezapomnianego klimatu.

Wielkim plusem starannie dobranych przez nas tras letnich kuligów, są bajeczne widoki na Tatry polskie i słowackie. Duży wpływ ma na to wysokość, na jakiej rozciągają się tereny gminy Bukowina Tatrzańska: od 600 m.n.p.m. do prawie 2500 m.n.p.m., czyli Rysów.

Trasy letniego przejazdu przebiegają przez najpiękniejsze wierchy Bukowiny Tatrzańskiej.

Przygotowana przez nas oferta letnich zaprzęgów, ściśle wiąże się z tradycją prawdziwych góralskich kuligów. Pielęgnujemy zwyczaje naszych przodków, z całego serca dbając o dobro naszych koni. Będąc naszym klientem, możesz mieć pewność, że nasze konie to nasi przyjaciele i przewodnicy, dzięki którym razem z nami odkryjesz Bukowinę Tatrzańską.

Letni kulig w niezwykłej scenerii okolic Bukowiny Tatrzańskiej może stać się dla ciebie i twoich bliskich idealnym uzupełnieniem wakacyjnego odpoczynku. Daj się ponieść naturze i spędź ten czas razem z nami. Robimy to dla ciebie. Jeżeli spędzasz święta wielkanocne w gminie Bukowina Tatrzańska - możesz też skorzystać z przejazdów konnym zaprzęgiem do kościoła. Oferujemy przejazd pięknie przystrojonym wozem lub dorożką na przykład na święcenie pokarmów, podczas świąt wielkanocnych.

Napisz do nas...

Profesjonalnie i z pasją, sprawdź...

 • Opinia z Google: Polecam kulig saniami z Góraleczką profesjonalna firma z tradycjami kulig z ogniskiem swojską kiełbasą grzaniec a na koniec powrót z pochodniami i miłą niespodzianką. Dziękujemy .

  20.01.2021 / Aleksandra Munik

 • Od małego przyjeżdżałam na Podhale z rodzicami, którzy zawsze zabierali mnie na zimowy kulig. Do dziś pamiętam tą atmosferę i radość ze wspólnie spędzonego czasu.

  10.02.2021 / Ania Duda

Zobacz więcej

Aktualności z okolicy

Dowiedz się więcej o naszej okolicy, o ciekawych wydarzeniach i propozycjach spędzania wolnego czasu. Bukowina Tatrzańska i Podhale mają wiele do zaoferowania. Przejdź dalej i poznaj lepiej nasz region.

Partnerzy VIP

 • Apartamenty nad Potokiem
 • Grand Tatry
 • I Love Gmina Bukowina
 • Willa Szarotka logo
 • Domki u Skowytów logo
 • Na Rerie
 • Holy Berg
 • Hotel NAT
 • Góralskie Klimaty

logo-heymedia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.