fbpx

25.01.2024

Jeśli lubisz spędzać czas na stoku w ciągu dnia, a wieczorami zastanawiasz się co robić - mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy Cię wraz z rodziną lub znajomymi na fantastyczną przygodę wieczorową porą. Kulig po malowniczej okolicy Bukowiny.

Jak zaplanować kulig?

W pierwszej kolejności zachęcamy Cię do rezerwacji online. To prosty i nowoczesny sposób, ułatwiający klientom oraz nam, życie. Tak łączymy góralską tradycję z postępem technologicznym. Oczywiście możesz dokonać rezerwacji telefonicznej bądź u naszych partnerów. Poniżej, więcej informacji na temat kuligu wieczorową porą na Podhalu.

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Jaki kulig Cię czeka w Bukowinie Tatrzańskiej?

No właśnie, jak wyglądają takie kuligi? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Jak zwykle nasza trasa rozpoczyna się z Wierchu Rusińskiego, na stacji Narciarskiej Rusiń-Ski. To tutaj spotykamy się wszyscy i ruszamy eksplorować nieznane Ci zakątki Bukowiny. Nie musisz się martwić, jeśli wypoczywasz w innej miejscowości. Organizujemy transport z okolicznych wiosek t.j. Białka Tatrzańska, Czarna Góra, Jurgów, Leśnica, Groń i Gliczarów Górny.

Jeśli zimowa aura dopisuje, wyruszamy saniami. Czasami jednak kulig odbywa się z fasiągiem. Jeśli się zastanawiasz co to takiego, odsyłamy Cię do poprzedniego artykułu. Możemy zagwarantować, że jest on równie fascynujący jak tradycyjny kulig saniami.

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Podczas przejazdu zapalamy pochodnie, aby dodać klimatu i oświetlić nasze zaprzęgi. Docieramy do wyjątkowego miejsca z szałasem, które zapewnia nam schronienie i świetną zabawę. To tutaj czeka ciepła herbatka, góralski grzaniec, oscypek z żurawiną i kiełbaski. Rozpalamy ognisko i rozpoczynamy wspólne posiady.

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Z dziećmi na kulig?

Nie martw się o dzieci! Nasz punkt docelowy jest bezpiecznym miejscem dla najmłodszych. Dzieciaki zazwyczaj toczą bitwę na śnieżki, robią aniołki lub lepią bałwanki. Możemy Cię zapewnić, że Twoje pociechy będą pod wrażeniem takiej atrakcji. Tylko pamiętaj o odpowiednim ubiorze, w zależności od pogody.

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Czasami przy pięknej pogodzie, gwieździstym niebie, a już na pewno podczas pełni księżyca zachwycą Cię widoki na tatrzańskie szczyty. Oczywiście nie mamy wpływu na pogodę, ale nawet jeśli widoków nam brakuje - to świetnej zabawy nie! Zapraszamy Cię, więc na fantastyczną przygodę w Bukowinie Tatrzańskiej.

Teraz pora wracać. A gdzie kończymy kulig? No właśnie tam, gdzie go rozpoczęliśmy - Stacja Narciarska Rusiń-Ski. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzymuje pamiątkę. Transport z powrotem zapewniony!

Przekonaliśmy Cię do niesamowitej przygody w Bukowinie Tatrzańskiej? Więc, kliknij tutaj, wybierz termin i godzinę. Zarezerwuj i do zobaczenia.

Kulig wieczorny Bukowina Tatrzańska

Profesjonalnie i z pasją, sprawdź...

 • Opinia z Google: Polecam kulig saniami z Góraleczką profesjonalna firma z tradycjami kulig z ogniskiem swojską kiełbasą grzaniec a na koniec powrót z pochodniami i miłą niespodzianką. Dziękujemy .

  20.01.2021 / Aleksandra Munik

 • Od małego przyjeżdżałam na Podhale z rodzicami, którzy zawsze zabierali mnie na zimowy kulig. Do dziś pamiętam tą atmosferę i radość ze wspólnie spędzonego czasu.

  10.02.2021 / Ania Duda

Zobacz więcej

Aktualności z okolicy

Dowiedz się więcej o naszej okolicy, o ciekawych wydarzeniach i propozycjach spędzania wolnego czasu. Bukowina Tatrzańska i Podhale mają wiele do zaoferowania. Przejdź dalej i poznaj lepiej nasz region.

Partnerzy VIP

 • Apartamenty nad Potokiem
 • Grand Tatry
 • I Love Gmina Bukowina
 • Willa Szarotka logo
 • Domki u Skowytów logo
 • Na Rerie
 • Holy Berg
 • Hotel NAT
 • Góralskie Klimaty

logo-heymedia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności.